Испечатете ја страната

Контакт

 

Адреса: Бул.Јане Сандански бр.1, 1000 Скопје

е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

тел/фах: +389 2 2444-567